Translation (again!) Please!!

Discussion in 'Vocabulary & Translation Help' started by Anonymous, Jul 6, 2001.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    Please help me translate these emails! Thanks!

    (1)
    mas pravdu, nevim, kam driv a to jeste dnes volal Lojza (!), nastesti se mi vybil mobil a nemluvila jsem s nim. Stalo se ale neco horsiho. David se prokecl o Ivanove pobytu loni v USA a Ivan, i kdyz pekne zatloukal, to priznal. Bavil se tam dost, coz on umi. Horsi ale je, ze se nechal sbalit jednou prsatou Americankou od nich a skoncil u ni v byte. Pry se s ni nevyspal a cuknul ve chvili CH, ale zaslo to i tak dost daleko. Myslim, ze mu to verim, ale je mi fakt na nic a kdykoliv se na nej podivam, vidim ho s tou holkou. Ja vim, ze ja vubec nemam cisty svedomi, ale tohle je o to horsi, ze jsem to absolutne necekala. Ja tomu porad nemuzu verit a pripada mi, ze vsechno, co se mezi nami stalo dal po te Americe, byla jen lez. Ja nevim, co mam delat. Kez bys tu ted byl. Mam ho strasne rada, nemuzu bez nej byt, ale jak ted muzu byt klidna, kdyz pojede na cely rok? Tamto bylo pouhych 5 tydnu. Ja radeji skoncim, nemuzu stejne psat nic smysluplneho. zatim papa. (Grl)

    (2)
    musi to bejt asi fakt peklo a budes z toho asi fakt unavena zvladat tolik chlapu najednou, to tady je to trosku klidnejsi i kdyz tady po me jede jedna portoricanka co ridi lexus tak uvidime co se z toho vyvine. Vzala me a par kamosu na bejzbol a fakt to byla parada, ted mame na bazenu naky zavody, takze mam chvili volna abych utek na net. Jak to ze vubec nepises? tobe ti kluci asi davaj poradne zabrat co? v pondeli jedem s kamosema do D.C. a vecer jdeme na NBA (listky mame od ty portoricanky) tak se na to moc tesim!!!! V D.C. jdeme nekam do muzea jsou prej skvely a zadarmo tak pak urcite napisu jaky to bylo!! napis co dela Misa a jeji chlapci :) mej se krasne cau M

    (3)
    Cauki Miso,
    Teda musim uznat ze jsi me rozhodne nezklamala :) Zivot je potreba zit a ne jen prezivat. V po jsme byli s kamosema ve washingtonu a videly jsme vsechny ty budovy jako je capitol a bilej dum a byli jsme v air and space muzeu byla to fakt bomba!!! Vecer jsme byli na NBA meli jsme od dominicanky listky do loze a byla to fakt parada :) uz ted mam spoustu fotek ktery nemuzu barbie ukazat a to se sem chce za mnou prijet podivat (nemel jsem ji rikat ze jsi jela za ivanem)
    tak vidim ze vas vztah s ivanem to v pohode prekonal alespon doufam, :) ty mas ale urcite spoustu dalsich akcicek, tad dej vcas vedet!!! M
     
  2. Anke

    Anke Well-Known Member

    Dear poster,
    Thank you for visiting Local Lingo and posting on our bulletin board. We are happy that you think of our site when you need help with the Czech language, and that you have received that help in the past. However, we feel that we should point out the true purpose of the Language forum. This forum is mostly aimed at discussing specific language related issues, comparing experiences with learning foreign languages, sharing language resources, and, occasionally, helping others translate a sentence or two, such as a saying, a quote, or an intriguing statement written in a dialect. These types of translations are usually fun and interesting for many visitors of the Language forum. On the other hand, translations of lengthy personal correspondence have never been the purpose of this section.
    We hope you understand and that you will keep coming back to use our language resources and to see what's new in the different areas of the site.
    Wishing you good luck with studying Czech!
     

Share This Page