Porování.....Zrcátko, zrcátko, ten na stěně.

Discussion in 'Grammar & Pronunciation' started by scrimshaw, Jul 22, 2007.

  1. scrimshaw

    scrimshaw Well-Known Member

    No......Můžu tohle říct. Nejsi to nejkrásnější ale také nejsi to nej3karadější. Jsi hezčí než Hana ale nejsi tak hezká jak Pavla. Jsi o něco krásnější než Anna, ale také jsi o mnohem hnusnější než Jana. Vypadáš jako Linda stejně jako Maruška. Jsi o polovinu méně nadherná než Ratka ale ještě víc hezčí než Sněžana. Jsi víc fešná než Suzanova sousedka ale méně úžasná než Suzana. Nejsi ani právě krásná ani ošklivá ani obyčejná. Jsi něco jiného.
    Nepochybně ale, máš nejkrutější a nejstudenější srdce jaké jsem kdy viděl. Vypadáš tak studeně jako mrtvého karpa.
    A také nejsi tak chytrá ani modrá jak si mýslíš. Jsi nejhrišnější čarodejnice v zemi. Líbí se všem ostatní líp tvoje sestra.
     
  2. Karel_lerak

    Karel_lerak Well-Known Member

     
  3. scrimshaw

    scrimshaw Well-Known Member

    hrušný....disgusting? Ano, to je trošku kruté přidavné jmeno pro někoho. :lol:
    Vypadáš hezky.
    Hezký..přidavné meno
    hezčí..srovnání
    hezky...přislovce

    Ona byla nejhřišnějš čarodějnice, jaká jsme měli neštěsti poznat.
    Myslí si, že je taková svata, ale ta rozhodně neni.
    Neni ani krásná, moudrá, chytrá, ani féšná. Všem ostatním se víc líbí její mílá sestra. Ta, která je tak nadherná ale ještě neni ješitná.

    Zuzana a Zuzanina sousedka se zrona ted' leží někde na plaži. Doted'ka už jsou opálené horkým sluncem.
    Zuzanina je víc opálená než jeji sousedka ale nikdo z nich je tak opálené jako chudý Petr, který vypadá jako mořský rak.
    Zas slyším hrom. Doufám, že mají dost smysl opuštit pláže během blískové bouři.
     
  4. Sova

    Sova Well-Known Member

    hnusný, also means revolting, nauseating, etc. Yes, it's a bit harsh, I would say.
     
  5. Karel_lerak

    Karel_lerak Well-Known Member

     
  6. scrimshaw

    scrimshaw Well-Known Member

    Ona k mně někde je dost krutá. Říká mi, že jsem ani to nejkrásnější ani to nejošklivejěí, že jsem někde mezi nemalý a tak tak. Aspon' nejsem hrusný.
    Nevím zda mi dala kompliment nebo ne.
    Bývá k mně tak milá. Nevím co se stalo. Všechno se změnilo před pár dnů.
    Její nalada se zmenila po tom, co zemřel její pes, ten který měla od doby když byla mladá. Vím jak to jde. Stratil jsem psy také, a nikdy není snadné.
    Tyhle věci trvá.
    Její pes byl to nejlepší pes, jaký jsme měli štěstí poznat.

    Ty dva zrovnat ted' leží někde na nějaké teplé pláži, kdesi u Mexického zalivu. Opali se nebo čtou knihy pod palme. Dívají se na všechny turisty, které vypadají jako mořské raky.
    Jana a Pavla jsou chytřé. Měli rozumu nezůstat příliš dlouho na slunci.
    V dalce viděli tmavé oblaky, a bylo jasné, že přišel(it was coming?) velké bouře. Byly chytry a věděli, že musely opustit pláže.
     
  7. Karel_lerak

    Karel_lerak Well-Known Member

     

Share This Page