PLEASE Translation Request - HANA S

Discussion in 'Vocabulary & Translation Help' started by Roppal, Oct 3, 2005.

  1. Roppal

    Roppal New Member

    I think I would build an eternal shrine to anyone who would be lovely and kind enough to please please please translate this interview with Hana Soukupova.

    I have tried my hardest using online facilities and my limited knowledge of Czech and am so frustrated. :oops: :oops:

    I will be eternally grateful.

    INTV.

    MODELKA HANA SOUKUPOVÁ:


    MILIONÁŘKA jsem od sedmnácti


    Je považována za jedinou nástupkyni nejžádanější české topmodelky současntosti Karoliny Kurkové. Na rozdíl od ní však Hana Soukupová (19) působí plaše. A na první pohled také docela obyčejně. Že by mohla být topmodelkou, prozradí jen 182 centimetruuů výšky, nekonečné nohy a šíthlá silueta. Jemné rysy jeko z impresionistického obrazu a pomněnkové oči přitom Haně Soukupové vydobyly 5. příčku mezi nejúspěšnějšími kráskami. A teké miliónové honoráře, o kterých se však Hanka v rozhovoru pro Blesk Magazín bavila velmi nerada.


    Poprvé jsme se setkaly asi před třemi lety, kdy vaše agentka Lenka Jochová vyčkávala, až přijde ten správný okamžik. Dnes jste téměř na vrcholu, co se za ta léta změnilo?


    Hodně. Určitě jsem si víc zvykla na životní styl, na práci, i když pořád se mi stýská po domově a po rodičích. Před několika měsíci jsem si taky koupila v Americe byt. Z toho mám velkou radost.


    V Americe se ale pohybujete už několik let. Proč jste ho koupila až letos, nebyly peníze?


    To nebyl hlavní problém, spíš jsem ještě tak nekoukala do budoucnosti, netušila jsem, jestli s tam chci usadit.


    Kolik stojí takový byt na Manhattanu ?


    To zrovna říkat nemusím, ne ?


    Pro českého čtenáře je to docela zajímavé......


    O tom bych se nevyjadřovala.


    Tak jak je ten byt velký, jak vypadá ?


    Jsou tam dvě ložnice, obývák, dvě koupelny. Pěkná kuchyň.


    Bydlíte tam sama ?


    Ještě ne, teď ho rekonstruují. Měla bych se nastěhovat asi příští rok. Zatím budu v podnájmu.


    Proč se vy, krásné, úspěšné dívky, tak nerady bavíte o penězích ?


    Protože to je, jako bych se zeptala na vaši výplatu.


    Ve světě přece bývá bžné zveřejňovat příjmy celebrit a žebříčky těch nejbohatších......


    Já se o tom prostě nebavím. Myslím, že je to každého soukromá věc.


    Tak jinak - jak a kdy jste vydělala první milion ?


    První milion ? Nevím, to už si opravdu nepamatuju. V sedmnácti asi.


    Za co nejvíc utrácíte - kromě toho bytu ?


    Možná za restaurace, kam ráda chodím. Ty jsou v New Yorku docela drahé. Mám ráda různou exotickou kuchyni, japonskou, korejskou, thajskou.


    Máte v Americe nějaké přátele ?


    Mám jednu americkou kamarádku, opravdu skvělou, se kterou se vídám skoro každý den.


    Také modelka ?


    Ne, i když jsme se poznaly v agentuře.


    A přítele máte ?


    Nemám. Ale na čas na soukromí si už nestěžuju. V poslední době si práci můžu víc vybírat. Agentura za mě přijímá jen ty opravdu nejlepší zakázky, třeba pro americkou Vogue, prostě pro ty nejlepší magazíny. Mám tedy i víc času pro sebe.


    Zrovna americkou Vogue jste před dvěma lety označila za nejvyšší metu v modelingu a váš nesplnitelný sen, protože v poslední době mívá na obálce jen filmové celebrity.....


    No jo, to mi bylo sedmnáct. Byl to můj sen.


    Už se vám splnil, co si přejete dál ?


    Teď by se mi líbila nějaká ta kosmetická kampaň. Už jsem fotila pro Gucci, Versace, Max Maru, kosmetickou kampaň pro Dior.....


    Už několik let máte pořád stejnou barvu i délku vlasů, máte to v nějaké smlouvě ?


    Nějak striktně ne, ale podle smlouvy s agenturou bych neměla projít výraznou změnou.


    Neměla jste někdy chuť nechat se třeba ostříhat nakrátko ?


    Měla, ale udělám to, asi až s modelingem skončím. (směje se)


    A už máte představu, kdy skončíte ?


    Ráda bych pokračovala, dokud to půjde, hrozně mě to baví. Už ale začínám i přemýšlet, co potom.Líbilo by se mi otevřít si v New Yorku uměleckou galerii.


    Jak jste si užila léto ?


    Skvěle. Podívala jsem se domů, kam se dostanu tak maximálně jednou za půl roku. Celou dobu jsem taky seděla doma a užívala si to.


    Viděla jste v poslední době nějaký český film ?


    Ani nevím. Nejvíc koukám na zprávy, hlavně večer, přes den jdu radši ven se psy.


    Jak si udržujete váhu ?


    V jídle se vůbec neomezuju, ale tak obden jsem v posilovně na hodinu, dvě.


    Vaše pleť, to je asi dar přírody ?


    To ano. Všichni se vždycky diví, když hodně fotím a střídám líčení, že moje pleť zůstává pořád čistá.


    co vám v Americe nejvíc chybí, v čem se liší od domova ?


    Určitě mi chybí příroa a čisté ovzduší. Někdy česká mentalita.


    Američané jsou moc upovídaní a všechno prožívají. Na druhou stranu je tam spousta věcí na vyšší úrovni, obzvláště v módě. Češi nejsou tak odvážní. Když si tu někdo vezme šílené růžové tričko a zelené kalhoty, všichni se za ním otočí. V Americe je to každému jedno.


    Jak vypadá váš běžný den ?


    Když pracuju, většinou musím být na place kolem deváté. Vstanu v šest, udělám si nějaké ovesné vločky s oříšky a ovocem, nebo vajíčka či jogurt. Někdy ještě mezi snídaní a prací zvládnu posilovnu. Na place mi pak dělají make-up, vlasy, kolem jedenácté začínáme fotit, kolem druhé je oběd a tak v osm obvykle končíme, někdy ovšem taky ve dvě ráno.


    A když máte volněji ?


    To si jdu nejradši někam sednout s kamarády. Zajdem na večeři, do kina nebo jen tak do parku pozorovat lidi.


    V čem jste se třeba podle rodičů za ta léta mimo domov změnila ?


    Asi jsem komunikativnější, nejsem už tolik stydlivá.


    Jaký jste dostala v životě nejhezčí kompliment?


    Ježíši, to nevím, asi že jsem fajn holka. Určitě to nemělo nic společného s mým vzhledem. Asi se někomu líbilo, jaká jsem uvnitř. Nejvíc mě potěší, když mi někdo řekne, že jsem super, že nejsem nafoukaná.
    Source: glamour-models.cz
     

Share This Page