To miss

Discussion in 'Vocabulary & Translation Help' started by Polednikova, Oct 25, 2007.

  1. scrimshaw

    scrimshaw Well-Known Member

    Hey, great, Sova.
    Tak ty jsi voják také. Moudrý také pry.
    Možná potrvá dlouha doba ale asi z mě dělali dobrý český mluvícím voják také??

    To je jen druhý krát, když mě rodina nechala sám a musím se o mě starat a předvést se. Rodina se se mnou počítaji a nechi je zklamat.
    Mám v plánu udělat vše své zkoužky a nakonec stát se lékařem.
    Starší sestra a bratr už jsou lékaří a rodina je na ně velmí pýsná.
    Budu se učit dva roky v Brně a potom v Praze.
    Já jsem mimino rodinu a už jsem ve svém životě udělal chyby ale ted' jsem odtud připravený jít dál vážně.
    Těším se na den, kdy mě zavolají doktor. Maminka bude tehdy tak hrdá.
    Zatím ale musím umýt nečisté nádobid, které na mě v kuchině netrpělivě čeká.
     
  2. alenastef

    alenastef Well-Known Member

  3. scrimshaw

    scrimshaw Well-Known Member

    Dobrý den Aleno. Mám rád způsob, jaký nas čas od času navstěvuješ. Těším se na tvé navštěva. Budeš mít rád, že supy zase létají nad zemi. Jsou s nami až do asi března, kdy zase poletají k severu.
    To dělali každý rok. Je to jejích ročni tah.

    To byl teprve podruhé, co mě dovolili zůstat doma sám. Tentokrát budu se chovat slušně. Zklamenal jsem rodina prvníkrát, co mě nechala samotného. Sliboval jsem jí, že se tentokrát budu chovat jako dospěly.
    Je to pravda, že jsem benjamínek :lol: rodiny, ale rodina se mnou počítají a chcí být spolehlivý. Už je čas, abych vyrostl a být zodpovědný.
    Nebojím se o zodpovědnosty, právě naopak, přivítám je ve svém životě.
    Studuj= li ostrazitě, jednoho dne mě budou oslovit doktore také.
    Rodina bude na tu chvíli na mě tak pyšná. A budu pyšný také já.
    Chcí být lekářem jako starší sestra a bratr. Hluboký uvnitř mám pocit, že je to můj osud být lekářem. Mám pocit, že je takový osud, které se mám
    realizovat. Možná procestuji Afrika a udělám moc duležitý oběv.
     

Share This Page